..

پروژه‌های عمرانی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان افتتاح شد

..

پروژه‌های عمرانی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان افتتاح شد

پروژه‌های عمرانی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان، امروز (سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰) با حضور دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان،در آیین افتتاحیه این پروژه‌ها دکتر حسن رنجبرعسکری رئیس این دانشگاه گفت: پروژه‌هایی که امروز افتتاح می‌شوند حاصل زحمات رؤسای قبلی این دانشگاه می‌باشد که دست همه این عزیزان را می‌بوسم.

ایشان در ادامه به معرفی این پروژه‌ها پرداخت و گفت: یکی از سیاست‌هایی که دانشگاه ولی‌عصر(عج) قبل از اینکه از وزارت علوم ابلاغ شود، در دستور کار خود داشت، و با توجه به اینکه ما بودجه کمی داشتیم، مجبور بودیم از بودجه موجود کمال استفاده رو بکنیم، یک مرکز آزمایشگاهی برای تمامی گروه‌های آموزشی ایجاد کردیم که امروز ساختمان جدید این مرکز افتتاح خواهد شد. باتوجه به اینکه نسبت کارمند به دانشجو در دانشگاه ما کمتر از استاندارد هست، ما از این صرفه جویی هزینه‌ای در جهت خرید تجهیزات پیشرفته استفاده کرده ایم. از جمله دستگاه NMR که ما اینجا درحال استفاده از آن هستیم، در استان کرمان و سیستان و بلوچستان فقط در دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان وجود دارد.

بعد از صحبت های دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان و حجت الاسلام مرتضی جمالی مسؤول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر نظرپور نیز در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را که به حق، حق زیادی به گردن همه ما دارند.

وی افزود: وجود این مشاهیر در این خطه نشانگر فرهنگ والای مردم این منطقه است که اینچنین افرادی را تربیت کرده و موجب ظهور آن‌ها شده‌اند. همچنین کمک‌های خیرین که زمینه ساز ایجاد مراکز دانشگاهی در این شهر شده است نشانه از همان فرهنگ والا دارد و ما هم وظیفه داریم کمک کنیم تا پروژه‌هایی که خیرین بزرگوار شروع کرده‌اند به نتیجه برسند.

 

کلمات کلیدی
Mr Admin
تهیه کننده:

Mr Admin

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *